Про нас

Хто ми

Благодійна організація “Фонд Родини Камельчуків” офіційно розпочала свою діяльність у 2021 році.

Наше кредо “Дії, що змінюють життя”. Наш фонд надає підтримку та фінансування нужденним дітям на території всієї України. Ми віримо, що благочинними діями ми здатні показати новому поколінню, що вони можуть бути почутими (мають значення) 

У грудні 2021 ми провели першу акцію до свята святого Миколая. Ми залучили 30 донорів, 7 волонтерів та зібрали внесків на суму 50 000 гривень. На зібрані кошти закупили святкові бокси для 150 дітей, батьки яких є причасними до воєнних дій АТО. Як результат – щасливі, життєрадісні діти, які зроблять позитивний внесок у майбутній успіх їхнього життя та їхніх громад. 

“Фонд Родини Камельчуків” із захопленням працює над новими проєктами та можливостями допомоги дітям. 

Чому ми допомагаємо

Підтримуючи, надихаючи, даючи можливості гідного існування ми дбаємо про спільне майбутнє. 

На жаль, велика кількість дітей опиняються в складних умовах, починаючи від можливостей навчатися та розвивати свої здібності та таланти до мінімальних – відсутності гідних умови для існування. Ми прагнемо привернути увагу людей і до психоемоційного стану дітей, бо саме у дитинстві закладаються майбутнє сприйняття світу, патерни поведінки та базові установи. Допомога та безпека маленьких, це те що кожного дня мотивує нас до Дій. 

Чужих дітей не існує, ми розуміємо цінність їхнього майбутнього і саме тому зробимо його прекрасним. 

Ми закликаємо вас до Дій. Думати, планувати та організовувати – залиште це нам, в цьому наша супер сила. Разом давайте “Змінювати життя” 

Місія

Вже не один рік поспіль наша родина прагне покращити життя дітей, які цього найбільше потребують. Чим частіше ми робили благодійні внески, тим більше нас цікавили нові способи та шляхи допомоги молодому поколінню.

Відчувши достатньо сил і ресурсу нами було прийнято рішення про створення свого фонду і приділити увагу на новому – професійному рівні, за допомогою спеціалізованих заходів та кампаній. 

Ми пишаємося, що є засновниками даного фонду, з такою високою метою та благородними цілями. Наша місія – розвиток громади через допомогу та турботу про дітей/(служіння дітям української спільноти). 

“Фонд Родини Камельчуків” певен, що кожна дитина заслуговує на гідне майбутнє. 

Ціль

– показати, що кожен має здібності, таланти і це важливо – надихати та мотивувати рухатись вперед – допомагати отримувати гідну освіту – розказати про важливість інвестування в себе 

Зробити дитинство щасливим! Сповненим відчуттям безпеки, турботи та любові! 

Цінності

Прозорість. Ми розуміємо наскільки важлива довіра у нашому житті та у роботі з благочинністю, саме тому ми приділяємо звітності постійну увагу. Всі надходження та витрати формуються в звітності з доданням копій рахунків, чеків та інше, які є у вільному доступні для кожного. 

Амбіції. Ми обіцяємо дітям та сім’ям про які дбаємо, що наші цілі це зробити максимально добре, що в наших силах. Кожен проєкт – це привід для максимального ефекту через копітку та довгу роботи. Ми дуже відповідально ставимось до наших підопічних, тому просто не можемо змарнувати їхні очікування. 

Співпраця. Наш фонд розуміє, наскілки багатограна є тема допомоги дітям, існують різні випадки та особливі обставини. Тому ми прийняли рішення про активну співпрацю – ми завжди відкриті для нових проєктів, колаборацій, акцій та кампаній. Ми із задоволення зробимо життя дітей кращім різними інструментами. 

Ці цінності допомагають нам цілеспрявано йти до нашої мети та бути ефективними на кожному кроці. 

icon_1
icon_2
icon_3
icon_4
0
Years of Experience
0
Country
0 +
Thousand People Helped
0 b
Dollars We Collected

Команда фонду

Тетяна Камельчук
Засновниця
Анастасія Шаповалова
Координатор проектів
Ірина Богачова
Координатор проектів

Реквізити

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФОНД РОДИНИ КАМЕЛЬЧУКІВ»

Україна, 01133, Київ, вул.Мечнікова, 4/1, оф.18б. Заснована 5/03/2021. 

Р/р UA313257960000026001300119139. ЄДРПОУ 43923148.

Отримувач: БО Фонд Родини Камельчуків

Коментар: на соціальні потреби, допомога воїнам ЗСУ, на волонтерство

Реквізити для оплати на картку по Україні:

Монобанк 5358380882221792 

Приватбанк 5167985660390675

Отримувач – Камельчук Тетяна Олександрівна Призначення – Благодійна допомога

Детальні реквізити картки Приватбанк:

МФО банку – 305299

Отримувач платежу – КАМЕЛЬЧУК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

IBAN – UA223052990000026202673307964

Рахунок отримувача – 26202673307964

Валюта картки – UAH

РНОКПП отримувача – 3213309643

Призначення платежу:

Поповнення рахунку КАМЕЛЬЧУК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Donors

Who Help Us